| Merontita a întrebat:

Am un iubit de doua saptamani si ieri m-am certat cu el foarte tare pentru ca m-a vazut stand de vorba cu un baiat pe o bordura, iar el atunci venea cu prietenii lui nici macar nu m-a bagat in seama. eu nu am nicio treaba cu acel baiat. l-am sunat si imi tot inchidea pana la urma mi-a raspuns si a inceput sa ma injure si se imbatase foarte tare si mi-a spus ca l-am dezamagit complet. Ma simt foarte aiurea pentru ca nu am gresit cu nimic si el ma tot acuza. nu stiu cum sa-l mai conving ca nu am nicio treaba cu acel baiat, maine trebuie sa ne intalnim sa vorbim si nu stiu ce sa-i mai spun. un sfat va rog, mersi anticipat!

1 răspuns:
| claustrofob a răspuns:

Buna.Eu zic asa : sa-i explici inca o data cum stau lucrurile, iar daca tot nu vrea sa inteleaga eu zic ca nu are rost sa iti mai bati capul chiar daca nu iti este tot una...Gandeste-te si tu: el dupa nici 2 saptamani nu are incredere deloc in tine pentru ca asta dovedeste de fapt :d