| Ad3_4951 a întrebat:

Am un laptop si mi-e cam zgariat, nu ecranul si carcasa.As vrea ceva folie protectoare sau ceva sa nu se vada asa naspha, e gri si se vede cam urat cum e zgariat.Imi puteti da o idee de ce as putea cumpara sa pun pe el sa nu se mai vada asa? Dau funditaaa:X

Răspuns Câştigător
| aty91 a răspuns:

Am vazut in magazinele ''Orange shop'' folii de protectie pentru laptop, exact ce cauti tu cu o multime de modele. Se lipesc pe carcasa si arata foarte fain. Poti sa incerci. Si nu sunt prea scumpe.

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Desfaci capacul si il matuiesti cu cel mai fin smilgher si il vopsesti cu spray gri. e 10 sau 15 lei. a facut si altcineva asa si se vede super. sper ca am fost de folos.winking