| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am un LG t385..si de curand mi-am incarcat cartela..am 50 de mb dar nu stiu cum da fac sa intru pe net ca nu merge..trebuie sa fac ceva la setari? Daca da unde?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Trebuie sa primesti setarile de la retea, aceste setari pentru internet sunt diferite de la o retea la alta. La Vodafone de exemplu le primesti prin sms. La alte retele suni la relatii clienti si le ceri. Mai simplu, poti sa te duci la magazinul de unde ai luat cartela, ar trebui sa stie. Si nu te costa nimic.

| AnnaMaria98 a răspuns (pentru antimulte):

Nu am primit nici un sms ..si am sunat dar imi zice ceva de setari si ca telefonul nu este compatibil.