| valibossu a întrebat:

am un nokia 6230i si are slot de card (64 mb) si nu stiu unde e memoria cardului nici nu gasesc cardu in telefon intelegeti voi puteti sa ma ajutati va rog dau funda:)http://t2.gstatic.com/......tp?/images imagine luata de pe net asa arata

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nokia 6230i are cardul sub baterie. Memoria este cardul in sine si la acest telefon nu poate fi mai mica de 512 Mb. Telefonul are o memorie interna de 32 de Mb. Intra pe siteul Nokia.ro si-ti da toate explicatiile.