| shoboo a întrebat:

am un pierc sub limba de 5 zile si de 1-2 ii destul de umflat dar nu ma doare. ii normal sa se umfle? sau ar fi mai bine sa il scot?

3 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna.Eu zic sa-l scoti cateva zile si dupa sa ti-l pui la loc, nu ti-as recomanda piercing in limba...pentru ca sa-r putea sa risti sa nu mai simti gustul alimentelor.Bafta!

| AndreiNeagu a răspuns:

Nu vreau sa o contrazic pe toxique dar eu am piercing in limba si alimentele au acelasi gust ca si inainte. intr-adevar limba se umfla in prima saptamana si poate e un mare discomfort, dar este normal, limba vede piercing-ul ca pe un obiect strain si incearca sa i-l indeparteze, dar dupa o perioada se va dezumfla iar tu te vei obisnui cu el si vei fi foarte mandra ca nu ai renuntat.inca putin si vei vedea diferenta.; fii puternica; incearca sa mananci cat mai light si mai multe supe. bafta

| shoboo explică (pentru AndreiNeagu):

Mersi mult pentru raspuns, m-am decis s-al mai tin.