| Schneider_Frau_1992 a întrebat:

Salutari tuturor. E prima data cand sunt pe site-ul asta, deci habar nu am cand o sa-mi raspundeti. Mi-am facut recent un flesh. De la 4 mm am trecut la 8 mm direct. Mi-am pus un flesh tunnel din silicon. E comod, dar urechea s-a umflat si doare putin daca nu il misc in ureche. E normal sa se umfle din cauza unei treceri asa bruste de marime, sau ar trebui sa il scot? Va spun, nu mi-ar face placere sa il scot, si daca il misc doare... Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| EvelynAnLavey a răspuns:

Amm...nu am experienta cu flesh-urile, dar, asa i s-a intamplat si unui amic.Pai,incearca sa il dezinfectezi si incearca sa il mai tii cateva zile,poate iti revine urechea, Si, da, probabil de la trecerea atat de briscahappy, mai mult ca sigur. Sper ca te-am ajutat ^^

| Schneider_Frau_1992 explică (pentru EvelynAnLavey):

Multumesc mult. Imi veneau tot felul prin cap, poate se infecteaza si mna. Am mai avut si inainte de 6 mm, dar nu am avut nimic, si acu sunt putin speriata. Mersi inca odata!

| EvelynAnLavey a răspuns (pentru Schneider_Frau_1992):

Oricand ^^

| EvelynAnLavey a răspuns (pentru Schneider_Frau_1992):

A..da..inca ceva:3..trebuie sa scoti flash=ul din 5 in 5 ore sau se va infecta..cand e rece afara..nu e nevoie sa il scoti deloc ^^