| AηdeLle a întrebat:

Buna!
Am un prieten f bun, doar ca e cam departe.si as vrea sa ii fac o surpriza, un mic cadou, ceva care sa il uimeasca. Insa nu stiu ce.nu vreau sa fie ceva obisnuit, banal, etc. ceva mai special. Si care sa il faca sa isi aminteasca de mine. Poate si ceva creat manual, dar sa fie mai original. Ceva idei?batting eyelashes. Thanks happy love struck

4 răspunsuri:
| AηdeLle explică:

Mmda. La poza si felicitare m-am gandit si eu thinking Si desigur ca va fi si o poza, dar pe langa asta mai vroiam ceva, cum am mai spus mai original. big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu prea stiu.
ai putea totusi sa ii oferi un tablou, adica o poza inramata in care sa fiti voi doi...cred ca s'ar bucura.
scuze alte idei nu imi vin pe moment. sper ca te ajuta la ceva.
pa, pa :*!

| aelaelu a răspuns:

Trimite-i o felicitare, scrisa de tine insotita de o poza cu voi de mult daca aveti vreuna sau doar scrie ceva sa se bucure mereu cand se uita la ea

| Geostine a răspuns:

Pai nu trebuie sau trimiti ceva special. E de ajuns si o vedere cu ceva frumos scris pe ea.
Crede-ma stiu din propria experienta, eu nu traiesc in Romania si cand imi trimite un prieten f bun ceva mic si banal pentru mine inseamna foarte muult.
Sper ca team ajutat bye :*