| radudavid63 a întrebat:

Buna!
Am un router wirelees( si am umblat la setarile lui(cele pe care l accesezi tastanda 192.168.xx.xx(sa nu credeti ca scriam xx. xx dar nu vreau sa spun valorile). Am schibat ip-ul(credeam ca il sichimb pe cel external) de lan (ala 192.168.xx.xx) in 95.76.18.10.Stiu ca pentru cineva care stie informatica e greu de crezut, dar iata un snapshoot care dovedeste:
http://www.scoala171.ro/wp-content/uploads/Da.png
Spuneti-mi si mie cum pot accesa acele setari pe care le accesam scriind 192.168.xx.xx?

Răspuns Câştigător
| Uddiu a răspuns:

Pai incerci sa le accesezi cu 95. 76. 18. 10 laughing, apropo pe ce lume joci Ikariam?

4 răspunsuri:
| Uddiu a răspuns:

Pai incearca dai dai cateva click-uri pe acolo., ce marca e router-ul tau?

| radudavid63 explică:

Linksys wrt54gl

| radudavid63 explică:

Linksys wrt54gl(marca routerului)