| denisa06 a întrebat:

am un stick de net de la Digi pe care l-am conectat la laptop iar din greseala laptopul sa rasturnat pe partea stabga unde era acesta si s-a rupt! Merge schimbat cu altul daca il duc acolo si il dau pe acesta sau trebuie sa platesc? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| roberta_3262 a răspuns:

Daca l-ai primit cu garantie atunci ti-l repara pe gratis, iar daca nu. din pacate va trebui sa platesti ca sa-l repari. Sper ca te-am ajutat intr-un felbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a rupt de curand stickul digi fara sa fac nimic. costa 55 euro cu tva. nu iti dau altul