| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon LG digital sh am cablu de date la el... dar cand vreau sa-mi pun cablu de date in pc nu-mi arata nimic adica nu-mi scrie open ca sa ndau clik sa-mi iau pozele de pe tel. ce trebuie sa fac? imi trebuie un program? daca da puteti sa-mi da-ti site-ul cu acel program. fundabig grin pl ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te bagi la setari si dai acolo
la conexiune si dai la STOCARE IN MASA...
Si dupa bagi cablu de date in Pc si dupa in tel
si o sa iti apara la MY COMPUTER... un lokal disk (nou)

1 răspuns:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu are un CD în pachet? Trebuie CD-ul de instalare, ca să-l instalezi şi să-l recunoască calculatorul.