| Scheopu_Irina_1999 a întrebat:

Am urgent nevoie de un sfat: sunt clasa a VIII-a si sefa clasei, iar la noi la scoala se organizeaza o serbare de Craciun si nu prea stiu ce sa fac in afara de colinde adica ceva gen foarte surprinzator ca sa-i lase pe toti cu gura cascata! Am facut o mica coregrafie pe Jingle bell rock dar mi s-a spus ca nu e cine stie ce asa ca......Am nevoie de un sfat! Dau funda! Multumesc anticipat! :* Am uitat sa va intreb daca pot sa pun un video pentru ca am unul cu un dans si am nevoie de parei!

Răspuns Câştigător
| crusssriss a răspuns:

Poti face un dans...mai multe perechi...salsa..stiu si eu? un dans modern cv, pop, dance! bafta!

| William a răspuns (pentru crusssriss):

Mai bine un dans la bara, asta sigur ar surprinde pe toata lumea.

| Scheopu_Irina_1999 explică (pentru William):

Buna gluma! Asa e ar fi surprinzator dar... Va rog fiti seriosi ca e urgenta!

8 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Si noi avem la scoala ceva de genu
1.Majoretele au organizat un dans pentru Craciun imbracate in Craciunite
2.Ascultam colinde
3. Facem niste biletele cu nume tragem unu si cine ne pica ii lom cate un cadou.Si pe lanaga astea am inchiriat la un local si canta trupa scolii danseaza trupa de populaar majoreteel si biletu e 10 lei si banii se duc la o afat de la noi de la liceu care are cancer.

| xAnita a răspuns:

Poţi face o scenetă de Crăciun. În care să schiţezi naşterea Domnului.
Sau să faceţi corul clasei cântaţi niste colinde.
Puteţi recita poezii. Sau să citiţi compuneri. Poţi face o prezentare power point în caz că aveţi c=videoproiector...

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Faceti MOSUL SECRET, adica, fa niste biletele, da-le la toti sa isi aleaga cate unul, si pentru cine a ales trebuie sa ii cumpere un cadou.Crede-ma ca multi au mai facut asa si a avut mare succes.

| Scheopu_Irina_1999 explică:

Se poate incarca un video? Pentru ca as vrea sa pun videoclipul cu dansul.Am nevoie de cateva pareri!

| andutzaorigami a răspuns:

Mai...Nu stiu daca e bun raspunsul dar eu sunt in a 4-a.Noi vom face o serbare in care toti baietii se vor costuma in mos craciun iar fetele in craciunite

| Ioanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Poti sa inveti o coregrafie fitness dance.