| RockStar a întrebat:

sad
Am venit de la scoala a venit prietenul meu la mine m-a intrebat daca am mancat ceva i-am spus ca nu si mi-a facut sa manc laughing si el a vrut sa isi faca o caffea. Am terminat si am mers in camera mea si am stat impreuna sad eram atat de fericiti :-

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Povestea ta e asa de induiosatoare sad. adica ai dreptate faptul ca ai facut acele lucruri, sa te tai sa faci poze ''emo'' a fost aiurea dar asta era la o anumita varsta. daca ai trecut de perioada aceea va fi totul ok. in legatura cu prietenul tau, pai el iti demonstreaza ca te iubeste din moment ce se ingrijeste de tine. stai linistita, nu cred ca este suparat pe tine, ci este doar ingrijorat din pricina faptului ca ai putea sa repeti ceea ce ai facut. E tipic sa aiba o reactie de acest gen din moment ce a vazut ce ti-ai facut tu singura, iar din moment ce el te iubeste, il doare gandindu-se la cat ai suferit. tu doar sa nu mai faci nimic grav, si vei vedea ca nici el nu va mai avea reactii asa de nelinistitoare.winking Ai incredere ca el te iubeste si vrea doar sa te protejezewinking

7 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

De ce te doare? el a zis ca te iubeste gatabig grin eu cred ca inca mai esti emo si iti place sa faci pe victima oh go on

| alexutza003 a răspuns:

E normal sa se fi suparat pentru ca tine la tine si ii este greu sa vada ca tu ti-ai facut rau singura dar stai linistita nu mai plange ca nu ai de ce lucrurile acelea au fost in trecut iar el te place pentru ceea ce esti acum

| Foca a răspuns:

Buna. Asta este. Pot zice ca e vina ta, la ce tiai pus pozele alea pe site? Nai avut ce facesad. Gandeste-te ca ta spus ca te iubeste si totul va fi bine. Nu mai fi suparata ca nu are rost happy love struck
Succes.
Ciaohappy

| RockStar explică:

Pisicootza :

Sincer nu am fost emo. straight face adica nu ma consideram :-

| RockStar explică:

Alexutza003 :

El stie destul de bine de ce am facut pentru ca aveam incredere in orice. dar m`am ranit mai mult pentru parinti deoarece nu ii mai suportam straight face. Ma faceau sa plang, sa imi pierd mintile si de aia am ajuns la tampenile alea crying. oricum parintii vitregii stiu ce`am facut dar nu le-au pasat crying. cryingcrying
mersi pentru vorba crying.

| RockStar explică:

Foca :

Atunci eram decat o copila :-

| RockStar explică:

EmOkiduzza :

La varsta aceea eu nu mai puteam judeca. crying
regret dar ce sa fac acum :-