| pisilicious a întrebat:

Sall:*TPU dau funda:* am o intrebare nu stiti oare ce inseamna daca am visat aseara un baiat foarte frumos si dragut dar avea prietena si cand m-a vazut pe mine parca o dadea la o parte pe prietena sa si se tot dadea pe langa mine si ne intelegeam foarte bine dar stiam ca are prietena si incercam sal indepartez si m-ai era o parte in care vrea sa ma sarute dar cand sa se intample m-am indepartat.Nu stiu ce am da acum tot cu gandu la acel baiat stau...imi parea un tip pe stilul meu si dragut nu stiu cum sa spun poate ma credeti nebuna sau am inventat da nu e adevaratcryingmultumesc

2 răspunsuri:
| Smurf a răspuns:

Aoleu. e doar un vis si atat, nu inseamna absolut nimic.Lipsea sa mai spui ca te-ai indragostit si ca o sa il astepti toata viata. Poate iubesti pe cineva si inainte sa adormi te-ai gandit la el.Asta ar fi singura "explicatie".

| yonutz_1730 a răspuns:

Asa am patit si eu am visat o data o fata frumoasa pe gutul meu ( doar ca ea nu avea prieten) etc iar 2 luni numai la ea mia stat capul; si acum ma gandesc la ea dar cred ca undeva in lume exista sa nu ma crezii nebun dar mi se intampla uneori mielaughing daca mai ai ceva nelamuriir bagmi ID in lsita dca vrei yonutz_y22