| Elena_9064 a întrebat:

Aseara am visat ceva foarte interesant care as vrea sa se intample si in viata reala.Si nu stiu daca o sa se intemple sau nu. Voi ce credeti despre vise?
Credeti ca un vis poate deveni realitate? Oare visele este un semn? Vreu sa aflu cat mai multe chesti despre vise.Va rog informati-ma si pe mine. Cn spune cele mai multe chesti primeste funda.

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Buna elenahappy.de obicei visele nu au nicio interpretarehappy.tu visezi ceea ce te impresioneaza si ceea ce te fascineaza sau te face sa suferisad. deci din pacate nu cred ca visul asta va deveni realitate! dar totusi succes!kiss

4 răspunsuri:
| Elena_9064 explică:

Multumesc mult pentru raspunsurii. kiss

| Daisylutza a răspuns:

Nu stiu daca te ajut foarte mult dar emisiunea ''Codul lui Oreste'' are subiecte foarte interesante legate de vise, sufletul dupa moarte si alte subiecte care se aseamana.Visul este considerat mai nou a fi o lume paralela, care este de fapt cea reala, nu cea pe care o traim acum. Daca te uiti la emisiune afli mai mult despre tot ce inseamna visul si lumile sale paralelehappySper ca te-am ajutat:*

| vladstandard a răspuns:

Chiar sper ca o sa se intample, ar fi destul de tare daca visul tau ar deveni realitate...dar daca se intampla este doar o coincidenta, deoarece.in timpul zilei o parte a creierului salveaza informatii aleatorii.si in timpul noptii creierul le prelucreaza, asa apar visele, deci e imposibil sa fie un semn

| izb a răspuns:

Depinde ce ai visat.