| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa îmi fac cont Netflix dar îmi cerea informațiile după card. Intr-un final am renunțat, deoarece nu aveam ce sa dau, nu sunt posesoare de card. Întrebarea mea este dacă se întâmpla ceva acum, am încercat sa șterg contul și nu pot (dacă ma contactez cu parola și emailul intru in cont, dar nu pot folosi deoarece îmi cer datele de la card). Nu voi plăti nimic, nu? Adică pana la urma nu pot folosi deloc contul oricum. mersi, dau funda pentru detalii

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand probabil ti au cerut datele cardului sau datele de pe card, in niciun caz DUPA card.

Si in al doilea rand daca nu ai introdus datele cardului de unde sa iti ia bani?

| MajinVegeta a răspuns:

N-ai cum sa folosesti Netflix fara card. Nu dai detalii de card, nu vei plati.