| Sara_8501 a întrebat:

Buna am17 ani si toti au parere rea despre mine imi place sa vorbesc cu lumea insa am observaT cu cit le vorbesc mai frumos cu atit un comportamentu lor e mai urit lumea nici nu ma stie da mi zice ca se vede dupa tine ca fumezi sau vorbesc urit de mine ca eu as fi curva pe cind eu sunt virgina si nici nu fumez.Acum in clasa sunt 2 baieti cu care ma impac bine cu unu deja de 2 ani vorbim, ne ridem, ne tinem de mina (prieteneste) ma pupa pe obraz si cu celalalt la fel ridem insa celalalt mereu imi zice c te vreau si ma pupa fara sa vreau, ne-am certat ieri si era suparat pe mine din nimic siazi eram la ore si a zis ca eu nu sunt virgina dar restul fetelor din clasa sunt, chestii trestii care i-au facut pe baietii din clasa cit si pe fete sa creada si au inceput sa se distanteze un pic parca nici fetele nu m-au asteptat azi sa venim impreuna acasa, ce sa fac? de ce toate curvele care dorm cu toti baietii posibili si imposibili le socot toti fete de treaba, dar oamenii buni... Ajutati-ma cu un sfat va rog. Si baiatul asta se baga mereu in seama si mereu ma comenteaza cu ton rautacios. Fetele din clasa au inceput la mine ce te pupi cu toti. Jur ca ma doare

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa este lumea, rea si invidioasa pe succesul altora!

| danay72 a răspuns:

Fii mandra de faptul ca esti virgina si nu ai vicii.Persoanele care au un caracter puternic, sunt asa, bravoo.Pe situl jw.org sectiunea adolescenti poti gasi articole si filmulete utile.Succes.

| Voidwithin a răspuns:

Nu te concentra pe ce spun altii tu ai viata ta si viitorul tau.
Chiar nu stiu ce sa spun nu am fost pus intr-o situatie ca a ta niciodata.
Apropo de acele curve, toti baieti le agreaza pentru ca stiu ca se lasa usor asa ca atunci cand ai chef de o partida vorbesti 2-3 zile cu una din aia si te rezolva.
Nu stiu ce sa zic sanatate, si nu mai pune atata suflet.

| TeckTonik997 a răspuns:

Sunt intr-o situatie mai grea, prietena m-a inselat, ne-am certat urat de tot la scoala, acum toata lumea ii ia ei partea si nimeni nu asculta povestea mea. Nimeni nu mai vorbeste cu mine, fi linistita ca se poate si mai rau... exemplu viu sunt eu happy