| marianx1 a întrebat:

Eu sunt in clasa a saptea
Cate o data fetele din clasa a noua vin la noi in clasa si iau baietii din clasa mea in brate.
Când fetele din a noua sunt de serviciu pe scoala eu cu prietenul meu am fost sa vorbim cu ele.
Leam cunoscut amândoi la fel de bine. A doua zi acele fete au avut test si le-am spus succes. Apoi au venit la mine in clasa, iar eu cu prietenul meu am fost la ele sa le intrebam cum le-a fost testul. El a deschis bratele si le-a luat in brate prieteneste, sunt sigur ca m-ar fi luat si pe mine da mi-a fost foarte rusine, el este cu mult tupeu pe el, pe când eu sunt timid. Ce sa fac ca sa ma ia si pe mine in btare „prieteneste" ca doar cum?
Si sunt sigur ca atunci când vor mai veni la mine in clasa prietenul meu va face la fel si eu voi sta ca prostul si ma voi uita la el.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Stai si te uita, deocamdata.

| SkyPilot a răspuns:

Deschizi bratele si te repezi la pieptul fetei. Si o mangi si tu un pic pe ea pe spate.

| pufulescu a răspuns:

Si eu la varsta ta eram la fel. Surpriza este ca fetele nu musca! Baga-te in seama alta data, nu conteaza ca prietenul tau e altcumva fiindca nu concurati pentru aceeasi fata.