| guraliva23 a întrebat:

BUNA amo problema cu boxele mi-am instalat windowsu de cteva ore si am pus muzica pe youtube dar nu se aude deloc bine adica se aud toate tampeniile alea de sunete dar nu se aude ce se canta (versurile) FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Guralivo :D intra aici http://www.ma-config.com/en click pe ->Start the detection click pe Installation (instaleaza agentul My-Config). Dupa instalare click pe ->Start the detection, il lasi sa scaneze apoi intra in ->My drivers si instaleaza driverele vechi sau lipsa.Printre ele ai si driverul de sunet.
Succes!

1 răspuns: