| IIoKa a întrebat:

Anul acesta am treminat clasa a 8-a si doamna diriginta m-a rugat sa fac o descriede a ultimilor 4 ani scolari. Pe langa asta am nevoie de o parere a unuia dintre parinti referitoare la profesori.(Mama a spus sa o fac eu) Ma puteti ajuta cu niste idei.

1 răspuns:
| kzd a răspuns:

Pai gandeste-te la toate aspectele scolii, profesorii, colegii si materiile preferate. Si axeaza-te pe profesorii care ti-au placut cel mai mult si scrie despre ei si despre modul in care predau.