| MyLoLiPoP a întrebat:

anul acesta m-am hotarat sa dau la Colegiul Militar Mihai Viteazul. Pe site la ei scriu proba fizica va fi un traseu utilitar aplicativ iar la rezistenta scrie ca 1000\2000 m unde ma pune pe ganduri. 1000 m sau 2000 m vreau sa stiu de la cei care au dat cat trebuie sa alerg 2000/1000 m. Funda Multumesc Frumos :*

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Configuraţia probelor şi baremelor sunt diferenţiate în raport cu categoria de candidaţi, tipul
instituţiei de învăţământ şi în funcţie de sex."