| anonim_4396 a întrebat:

Buna anul asta dau bacul si sincer nu m-am apucat sa invat pentru ca de fiecare data cand ma incerc sa invat nu ma pot concentra. Intrebarea mea este ce as putea face sa ma concentrez?

1 răspuns:
| ElenaWerman a răspuns:

Incearca sa iei Tonotil. Am luat 5 zile si m-a ajutat destul de mult. Dar bineinteles trebuie sa-ti propui si un scop pentru care vrei sa lupti, nu doar asa. Trebuie sa stii clar ca vrei sa iei bac-ul. Gandeste-te ca daca ai macar diploma de bac iti va fi mai usor sa-ti gasesti de lucru. happy