| IoanaPuppy31 a întrebat:

Buna,
Ar fi posibila o relatie intre mine si un baiat care e intr-o relatie complicata, aproape sunt despartiti si se tot cearta? Eu il plac, el ma place, iesim des si chiar m-a intrebat daca as putea fi cu un baiat care are iubita (el)? Chiar imi place mult de el. Sa incerc? Cum sa ii spun?
Rog seriozitate.

5 răspunsuri:
| PIPER23 a răspuns:

Dar tie iti place sa fii rezerva? Baiatul ala e un profitor. El incearca sa impuste 2 iepuri dintr'o lovitura. Ia atitudine si explica'i tanarului sa isi bage mintile in cap, caci nu tot ce zboara se si mananca.

| IoanaPuppy31 explică (pentru PIPER23):

Normal ca nu imi place sa fiu rezerva dar chiar imi place de el ...mai bine o las balta si trec peste

| GandesteRapid a răspuns:

Niciodata sa nu astepti dupa nimeni.
Daca baiatul ala te place, ii da papuci iubitei lui chiar de față cu tine.
Data viitoare cand te intalnesti cu el, ii spui ca trebuie sa aleaga intre tine si ea.
Crede.ma, daca il astepti, o sa te vadă ca pe o curvă, ca pe a doua roata, si va sti ca tu esti mereu disponibila, asa ca el va trage cat mai mult cu putinta de vechea relatie.
I.al tare in gura si da.i de inteles ca nu e turc si ca nu poate sa aibă un,, harem" intreg.

Sper ca te.am ajutat. Poate funda?

| ngina a răspuns:

Asteapta sa fie despartiti pentru ca fata va fi geloasa pe tine sau o sa te aminete.