| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Ar putea cineva sa-mi spuna niste complimente frumoase pe care as putea sa le spun unei fete (fata pe care o plac)
Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca as cunoaste-o fata in fata, la ce complimente i-as spune, te lasa cu buza umflata.

| AnemonaP a răspuns:

Cele mai speciale complimente sunt cele care vin natural. Nu trebuie sa te pregatesti sa ii faci complimente cuiva. Spune-i ce simti cand esti langa ea, admir-o si vorbește-i frumos. Eu cele mai frumoase complimente nu le-am primit de pe net, au fost unice. Spor happy

| Violleta2022 a răspuns:

Dificil sa te puteam ajuta, odata ce habar nu avem cum arata!
De exemplu nu-i poti spune: "frumoasa mea, cu ochii ca cerul" Daca ea are ochii negrii, ce te faci? happy

Eu spun sa nu copii si sa inveti chestii pe dinafara, ca sunt suna asa de fals in gura cuiva, cand nu sunt spuse din inima,... ca-i posibil sa pui fata pe fuga.

| mateia320 a răspuns (pentru Violleta2022):

E super frumoasa fata! Nu e urata, e exact asa cum trebuie si asta o spun din inima

| Violleta2022 a răspuns (pentru mateia320):

In ochii tai poate fii si cioara cea mai frumoasa, dar noi tot nu stim cum arata si tot nu putem sa-ti facem complimente pe navazute.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Printre munți și printre văi,
Trece o mașină.
Dintre toate fetele,
Tu ai băut benzină.

| Werrich a răspuns:

Eu in clasa a 4-a am impresionat o colega cu aceasta poezie tradusa dupa cantecul lui Elvis Presley.

Elvis Presley - Iubeste-ma tandru

Iubeste-ma cu tandrete,
iubeste-ma dulce,
Niciodata nu ma lasa sa te parasesc.
Mi-ai făcut viața completă,
și te iubesc atât de mult.

Iubeste-ma cu tandrete,
iubeste-ma cu adevarat,
toate visele mele împlinite
Se datoreaza tie, draga mea, te iubesc,
și o voi face mereu.

Iubeste-ma cu tandrete,
iubeste-ma mult timp,
Găsește-mi un loc în inima ta.
Căci acolo aparțin,
și nu ne vom despărți niciodată.

Iubeste-ma cu tandrete,
iubeste-ma draga,
spune-mi că ești a mea.
Voi fi al tău în toți anii,
până la sfârșitul timpului.

(Când în sfârșit visele mele se împlinesc
Dragă, știu asta
Fericirea te va urma
Oriunde mergi).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti frumoasa ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi,
Toate sufletele mele,
Bate pentru tu si noi!…

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, ne poti spune cum o cheama?