| mateia320 a întrebat:

Buna! Niste complimente pe care as putea sa le spun fetei pe care o plac? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Spune intodeauna ce simti. Lasa textele luate de pe net. Fii sincer si o sa aprecieze.

| 1997onur a răspuns:

Avocado -_- o vei cuceri pe loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata cateva: https://ro.enverpasadergisi.com/200-best-compliments

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Esti frumoasa
Esti speciala
Simt ca ne potrivim si mi-as dori sa ne vedem mai des.

| Antoniuh a răspuns:

Merge mereu "îmi place cum gândești" sau "ești genială" daca ii spui "ești frumoasă", nu uita sa pui punct la sfârșit. I se zice că e frumoasa de către toți, dar punctul ăla ii da un aer mai serios, mai formal