| EmyMartin94 a întrebat:

Ar putea sa imi spuna si mie cineva daca proteinele te ajuta sa te si ingrasi? Bine stiu ca te ajuta la musculatura dar sa te ingrasi nu ajuta?

Răspuns Câştigător
| st3fDub a răspuns:

Salut! Da,ajuta foarte mult. Daca iei proteine si nu faci sport pui pe tine,dar e un mod nesanatos care poate avea efecte nedorite. Daca tot iei proteine, da si pe la sala, ca niste muschi bine definiti arata mult mai bine decat suncilewinking

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Categoric NU.
Daca iei un wheight gainer atunci te ajuta sa te ingrasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt proteine pentru ingrasare, pentru ingrasare exista carnea de porc, cola si fastfood'urilehappy.

| LuminitaRoz a răspuns:

Buna!
Proteinele inseamna mancare sanatoasa. Mancare sanatoasa inseamna ca nu te ingrasi!
Fructele au multe proteine, te ingrasi?happy.
Sper ca te-am lamurit laughing.

| Cosmin86 a răspuns (pentru LuminitaRoz):

Fructele au multe proteine? fructele NU AU proteine, au fructoza, ceva vitamine si altele.

Mai documenteaza-te. Proteine = carne, lapte, branza, oua si unele legume care contin proteine de calitate inferioara

| LuminitaRoz a răspuns (pentru Cosmin86):

Te-ai trezit? crede-ma ca nu am chef de comentariile tale cu efect intarziat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru LuminitaRoz):

Atunci nu mai spune cretinitati, documenteaza-te inainte sa spui tampenii de genul fructele au proteine

| LuminitaRoz a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca ai fi inteligent ti-ai fi dat seama ca am incurcat 2 cuvinte.