| Silvara a întrebat:

as avea nevoie de putin ajutor, am avut un proiect la civica "Familia" si am nevoie de o concluzie si pur si simplu nu am idee ce sa scriu. In cateva randuri, va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Alekzandra a răspuns:

Intrebarea ta nu e foarte...nu stiu.cateva randuri in care sa apreciezi familia:
"Familia este foarte importanta si datorita familiei putem trece peste problemele vietii cu mai multa usurinta pentru ca membrii familiei intodeauna ne vor binele.In concluzie familia trebuie apreciata si ar trebui sa ne gandim de 2 ori atunci ne certam in familie caci peste timp vom vedea ce dor ne va fi de o mustrare din partea bunicilor si un zambet cald al mamei"
Scuze n-am inspiratie...