| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor... Am de facut un proiect la chimie(de fapt bio-chmie). Trebuie sa fie ceva interesant, sa merite citit. Am nevoie de cateva idei, despre ce as putea sa scriu. happy

p. s: In anii trecuti s-a scris despre acizii grasi din somon si imbatranire(de ce este provocata).

2 răspunsuri:
| Laya a răspuns:

Si eu am de facut unul si am ales "Dopingul si efectul drogurilor"... gasesti lucruri foarte faine pe nett si e destul de interesant (cred eu). Sper sa te ajute! big grin:*

| Crisu a răspuns:

Ar fi o idee, dar mi-e sa nu fie prea macabru. laughing