| saritaa_7867 a întrebat:

As avea si eu o intrebare pentru cei care vizioneaza pe acasa tv "il rostro de analia". Stiti de ce nu se mai difuzeaza ca mai trebuia sa fie inca cam 40 de episoade! Cel mai rapid raspuns, dar si bun primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| denisadenysa a răspuns:

Reincepe de pe 27 decembrie. Nu a mai fost din cauza ca au dat filmele de la Cinema Acasa.

2 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Fiind ca a inceput acel serial nou...si in fond paa ce le i-a de la spanioli...
Cauta restul pe internet.big grin scrie la google "il rostro de analia ultimul episod" si o sa vezy care este ultimul si daca intr-adevar nu este acela pe car el-a dat la tv cautale si pe restulbig grin. Funda?

| saritaa_7867 explică:

Pai am vazut niste episoade pe youtube, dar nu am vazut totul si as fi vrut sa vad si restul episoadelor pe acasa.tvsad
si stie cineva daca totusi v-a mai fi difuzat dupa vacanta de iarna?happy