| adaaa a întrebat:

as avea si eu o problema, sunt boboaca si nu am idee cu ce m-as putea imbraca la bal, daca ma puteti ajuta orice idee e bine venita, mersi anticipathappy.

4 răspunsuri:
| Viuvi a răspuns:

Pai eu de exemplu ti-as recomanda :
Niste colanti + o bluzita mai de club cu paiete sau diverse teme +o curelusa lata prinsa la mijloc + niste cizmulite 3 sferturi
Ar merge si un blug mai mulat si inchis la culoare + o bluzita tot asa de club + niste sandalute sau cizmulite
Pe langa asta merg si accesoriile :
Cercelusi din argint mai lungi, sa iasa putin in evidenta, bratari, etc... big grin
Sper ca te-am ajutat!

| Viuvi a răspuns:

Am uitat sa specific : In primul caz(cu colantii) bluzita sa treaca de fund putin...

| Ramm009 a răspuns:

Ai putea sa iti iei o raochita in culoarea ta preferata, iar daca nu ai bani de rochie poti sa te imbraci in hainele in care te simti tu mai binehappy...