| roxanniku a întrebat:

Tinute de bal?
vreau si eu ideii
va roog
sunt boboacalaughing
batting eyelashes
orice idee e bine`venita
multumesc:*!

5 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Depinde mult unde se tine... Liceul meu mereu a facut la localuri selecte (in cluburi nu am avea loc). Fetele vin in general in rochii, nici foarte elegante, nici foarte "de strada". Ceva intre si intre. Nu te complica prea rau.

Daca e club, pai e si mai simplu, un top si niste jeansi si gata. Bafta!

| www a răspuns:

Intr-o rochie, chiar daca e in club sau intr-un local select, desigur daca e intr-un loc select ai putea sa iei o rochie mai eleganta, nu foarte, dar mai eleganta.

| mada. a răspuns:

Buna, si eu sunt in aceeasi situatie si m-am gandit ca imi voi lua niste jeansi cu niste botine cu toc si un maieu sau tricou mai elegant:-)[eu nu particip la bal, ca si concurenta]

| roxanniku explică:

Pozebatting eyelashes?
ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
eu iti propun o pereche de pantaloni negri cu niste botine cu tocu de 3 cm o bluza cu o curea neagra si acesori :*:* daca vrei sa mai ma intrebi ia id meu ramonitza_mylife