| fluturash_5692 a întrebat:

Bunahappy As dori sa imi cumpar un telefon nou, de la orange. Ce mi-ati recomanda ( cu touchscreen si daca ati gasi si cu qwerty) Ceva care sa nu fie prea scump. mercilove struck

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Pai eu ador Motorola milestone. e cu touchscreen ca lumea, kwerty si e super bun. Uite cateva informatii de la Orange, si iti poti configura orice abonament vrei:

http://www.orange.ro/motorola-milestone/index.html

Mai gasesti pe Orange si altele. Bye:*

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Samsung Corby e ff bun, Lg cookie e tot la fel de bun.Cam astea sunt mai avantajoase la Orange :*

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/lg-gt540-titan-silver
Şi cu touch şi cu qwerty nu găseşti doar separat. Caută aici :
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane
Baftă!

| me a răspuns:

Lg ks360 are si touch si qwerty

| Mariaa a răspuns:

Http://www.emag.ro/......B3410Green

sper ca iti plc :)
funda?;;)

| ilika a răspuns:

Eu mi-am luat unul de la Orange cu touchscreen la 5 milioane de lei vechi. nu stiu cat inseamna scump pentru tine. Oricum eu mi-am luat LG gt 405

| fluturash_5692 explică:

Pai eu ador Motorola milestone. e cu touchscreen ca lumea, kwerty si e super bun. Uite cateva informatii de la Orange, si iti poti configura orice abonament vrei:

http://www.orange.ro/motorola-milestone/index.html

Mai gasesti pe Orange si altele. Bye:*

| alle_1071 a răspuns:

Samsung corbywinking de e vis!:X