| kiduuuuu a întrebat:

as dori sa imi raspundeti urgent! deci ma doare in partea dreapta a vaginului si am apasat si simt un cocolos de ceva si e tare de curand m-a luat adica m-am uitat mai atent si zona e rosie si are cateva fire de par rupte din ce cauza sa fie adica am 13 ani si nu as putea sa ma duc la medic va rog frumos sa imi raspundeti! vot plus funda

2 răspunsuri:
| AnnonnimGirrl a răspuns:

Cum sa nu poti merge la doctor? Spune-i mamei tale si mergeti impreuna! Noi nu suntem medici.Si cel mai bine e sa mergi la doctor pana nu se inrautateste!

| Taintedlove a răspuns:

Du-te la medic, e cel mai bine. Poate ai un chist si asta e destul de grav.Nu mai sta asa la parerile altora si vorbeste cu mama ta.