| Scherimuvi a întrebat:

Buna as dori sa-mi spuneti ceva am un blog si am facut categoriile prin etichete si vreau sa bag niste sub categori in care sa apara numai la categoria respectiva si nu vreau sa-mi apara pe prima pagina saul in celalalta categorie funda

1 răspuns:
| TheLittleBadGirl a răspuns:

Stiu doar pe WebGarden --> Dai la Categorie Noua, intri in ea, clik pe nume ( categorie noua ) schimba-i numele din prima casuta, a doua casuta e cu numele de " rezerva " intra pe el si pune numele unei sub categorii :*. Bafta!