| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As dori sa stiu cat sa beau alcool doar ca sa ma simt putin mai bine, nu sa ma imbat. Vineri merg la un majorat si as vrea sa beau doar cat sa imi vina cheful, mereu cand am mers la un majorat, voiam sa beau putin, dar nu simteam nici un efect, asa ca tot beam si peste 2-3 ore ma lua totodata si era rau. Vreau sa stiu cum as putea treptat sa simt alcoolul, fara sa ma imbat. Multumesc

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Depinde ce bei.
Trebuie sa-ti cunosti limitele si sa nu le depasesti.
Daca stii ca te bea bautura si nu tu pe ea, mai bine nu mai bei!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu bei mult deodata... simplu