| Norby1 a întrebat:

Buna as dori sa stiu daca cineva a cumparat o replica de telefon de pe siteul www.240.ro as vrea sa stiu cat costa transportul si daca sunt o firma serioasa ca as vrea sa-mi iau o replica iphone 5 raspundetii repede plz dau funda!

Răspuns Câştigător
| Dobre_Stefan_Paul_1994 a răspuns:

Iti recomand eMAG, de acolo sti ce cumperi+ ca mai bine iti ieu un 3 gs sh pentru ca si o colega a avut iphone 5(replica) si l.a scapat o singura data pe jos si...poc! sa spart...replicile nu sunt rezistente si trebuie sa apesi f tare pe ecran ca ra formezi un nr de telefon su orice. bafta! sarbatori fericite!

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu vreau sa fac o reclama negativa nimanui, dar am comandat odata ceva si era un obiect care a fost reambalat dupa ce a fost trimis inapoi de un client.De ce nu incerci direct in magazin?