| marykidda a întrebat:

Buna as dori sa va pun o intrebare numai voua fetelor de pe TPU deci mie nu mi-a venit menstruatia luna trecuta dar tot mi se secreta o substanta alba deci trebuie sa-mi vina menstruatia?

Răspuns Câştigător
| iulia972 a răspuns:

Buna! aceasta substanta alba iti apare cu cateva zile inainte sa iti vina menstruatia si cateva zile dupa.Da ar trebuie sa iti vina nu te ingrijorahappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secreția aia e zilnică în afară de zilele în care ești la menstruație. N-are legătură.
Poate fi o dereglare minoră, depinde, poate ai fost mai stresată și întârzie dacă nu ai mai pățit sau dacă ai făcut sex pentru prima dată.

| prizeFTW a răspuns:

Nu sunt fata, dar poti fi insarcinata.Cel mai recomandat este sa faci un control la medicul ginecolog periodic.

| marykidda explică (pentru prizeFTW):

? sa fiu insarcinata fereascase dumnezeu

| AkaneHanda a răspuns:

Daca esti la inceput nu e nici o problema daca nu iti vine regulat. Se va regula dupa primii 2-3 ani de la prima menstruatie.

| marykidda explică:

Mersi pentru raspunsuri am menstruatia de un an si nu prea ma preicep mersi mult happy