| AlexandraIoana022 a întrebat:

As vrea cateva sfaturi. Deci mie imi place de un băiat, îl cunosc de mult timp. In seara asta mi-a cerut facebook-ul si desigur ca i l-am dat. Verisoara'mea mi-a dat tag la o poza. El mi-a dat like si mie nu mi-a dat. M-a făcut sa ma simt fix ca un rahat adica frate, imi ceri fb-ul si tu ii dai like lui verisoara'mea?! Nu ca m-ar deranja un like dar ei nici nu ii pasa de el. Ea mereu a fost mai iubita, frumoasa, deșteaptă decat mine. Mereu a fost mai buna la ORICE! Pe ea o iubește toata lumea si pe mine nimeni. Tipul ăsta m-a făcut sa ma simt ca un rahat. Eu l-am ajutat de multe ori si asta primesc? Ma simt urata si singura. Credeti ca a facut asta intenționat? A vrut isi bata joc? A vrut sa se joace cu mine si sa vada cum reacționez? Sau pur si simplu nici nu i-a pasat?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Fii serioasa... Respectul, iubirea si toate chestiile astea nu se masoara in like-uri pe Facebook. Faptul ca verisoarei tale i-a dat like, iar tie nu, nu semnifica absolut nimic. Pe langa asta, n-ar trebui sa te compari la modul asta cu verisoara ta. Ea are viata ei, tu pe a ta. Va veni si vremea ta, vei fi si tu iubita si vei intelege ca acest sentiment nu consta intr-un like.

4 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Daca pentru tine respectul si iubirea si toate celelalte stau intr-un like, meriti sa te simti ca un rahat.

| GYGYLATINO a răspuns:

Eu zic sa nu ti pese de like cui ii da cu likeurile nu ai ce face absolut deloc dar bine ca fiecare fata sau baiat da like cui vrea dar nu e o chestie de suparare sau geloziie sfatul meu e sa vb cu el sa il intrebi de ce iai like lui verisoara ta si tie nu si iti va raspunde

| Lands0fMancunia a răspuns:

A dat like la verisoara ta pentru ca ai fost etichetata. Nu e capat de lume, draga. Daca ai nemultumiri, vorbeste cu el si gata, vezi ce iti spune. Daca te va intelege, daca te place, atunci totul va fi bine. Succes!

| G3mini a răspuns:

Te crizezi degeaba, probabil a dat like pentru ca ti-a dat verisoara ta tag.
Daca iti place baiatul ala, spune-i in fata, sau da-i semne clare. Apreciem mai mult o fata sincera si directa decat jocurile astea ale mintii laughing Mai nou, ca sa incepi o relatie, trebuie sa dai 50 de like-uri persoanei aleia sau cum? laughing