| bybuu13 a întrebat:

As vrea sa aud parerile voastre... ce credeti despre o prietenie intre doua fete, dar niciuna nu stiu cum a inceput aceasta prietenie.?

13 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Fiecare cu orientarea lui sexuala.

| bybuu13 explică (pentru CrazyTeenager):

Maaa, suntem ca doua surori!

| CrazyTeenager a răspuns (pentru bybuu13):

thinking O parere buna, oricine are nevoia de socializare si de o persoana apropiata, de obicei cine se aseamana se aduna happy.

| bybuu13 explică:

Ne intelegem bine, ne iubim ca doua surori, desi ne cunostem de vreo 2 ani nu ne putem aminti cum ne-am apropiat atat de mult incat sa ne spuneam totul si chestii de genu` straight face CrazyTeenager ai inteles total gresit oh go on

| bybuu13 explică:

Intrebarile mele sunt urmatoarele "Este ciudat ca nu stim cum ne-am cunoscut si totusi suntem atat de apropiate?; x Ce parere aveti despre asta?

| CrazyTeenager a răspuns (pentru bybuu13):

Te-ai exprimat vag, mai sus, si ai primit un raspuns pe masura happy. Nu este ciudat, pur si simplu nu ai dat importanta acestui amanunt si dupa o perioada ai uitat, ca orice lucru care nu reprezinta o prioritate, mai ales ca sunteti fete si va bazati mai mult pe intuitie si emotii. Faptul ca va intelegeti asa bine, ti-am spus, cine se aseamana se aduna, de aici pleaca totul, legea atractiei happy, daca stii "The secret" stii la ce ma refer...

| bybuu13 explică (pentru CrazyTeenager):

Suntem doua prietene, fara atractie sexuala, tu nu ai niciun prieten caruia i te destainui?

| CrazyTeenager a răspuns (pentru bybuu13):

happy Draga, am trecut peste, am inteles ca intrebarea nu are nici-o tenta sexuala dupa al doilea raspuns din partea ta. Am mai multi prieteni pe care ii consider frati, impartim mai multe lucruri impreuna, la figurat happy. Dar legea atractiei se refera la persoane si evenimente pe care le atragi in viata ta prin puterea sugestiei, prin gandurile tale, pe scurt daca simti nevoia si te gandesti des la un lucru, bun sau rau, el se va intampla, asa si cu prietenia dintre voi, amandoua erati intr-o perioada in care aveati nevoie de o persoana apropiata din punctul asta de vedere, nu e vorba de sex, daca ai fi vazut acel film, stiai la ce ma refer happy.

| bybuu13 explică (pentru CrazyTeenager):

In fine...am deviat de la subiect, intrebarile sunt altele, nu ceea ce am discutat noi. happy

| CrazyTeenager a răspuns (pentru bybuu13):

thinking Viata nu se intelege, se traieste, asa e mai simplu happy, eu consider ca va intelege-ti asa bine pentru ca pur si simplu va potriviti ca prietene, sunt multi factori de la zodie, si ce am discutat mai sus, dar ne-am complicat in exprimare.

| bybuu13 explică (pentru CrazyTeenager):

Zodi zici... eu berbec, ea capricorn; d laughing

| CrazyTeenager a răspuns (pentru bybuu13):

laughing Mai sunt si exceptii.

| bybuu13 explică (pentru CrazyTeenager):

laughing