| AdrianaGoodgirl a întrebat:

as vrea sa cant dar nu stiu daca am voce,si ce fel de melodii aș putea cânta. Daca stiti cumva ceva site-uri care ma pot ajuta să vad daca pot canta, va rog sa imi scrieti.Multumesc! Dau fundița

1 răspuns:
| EST2001 a răspuns:

Dacă le ai cu poeziile şi realitatea, trăirile şi pata, bagă-te pe rap, nu e nevoie de voce ca sufletul tău rime să invoce. Dacă vrei mai mult, să fii expresivă, şcoala de arte, e cea mai bună miză. Una din cea mai bună, la Braşov o găseşti, iar dacă nu, interesează-te în oraşul de unde eşti. pup