| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

As vrea sa imi fac un jurnal dar nu stiu cum sa fac si din ce.si sa imi dati idei de desene ceva frumoas. Cel mai frumos raspuns Fundita` tongue

Răspuns Câştigător
| Diiiiiia a răspuns:

Iti sugerez sa iti cumperi in primul rand o agenda roz cu lacat[si cheita, logiclaughing ]
Apoi sa lipesti in el ce vrei, ce iti place tie, si sa spui cate ceva despre tine, despre ce iti place. Dupa ce ai facut acest mic punct de introducere, sa iti scrii gandurile sentimentele si ce crezi tu ca e mai important:X[acest jurnal trebuie completat zilnic] si, daca vrei, ii poti pune pe prietenii tai cei mai buni sa scrie cate o parere despre tine.La inceputul jurnalului iti sugerez sa lipesti o poza cu tine big grin...sii nu uita sa il ascunzi bine, departe de ochii lumii:-)) [te rog mult fundita:*:*:* ]

3 răspunsuri:
| YOLO3e333 a răspuns:

Cumpara o agenta cu lacat.Deseneaza o floare sau ceva ce iti place in dreapta/stanga pe langa text pe toata foaia, pune cateva poze si ai grija sa il ascunzi bine!

| LucianaaaX a răspuns:

Jurnalul se face dupa propriile gustui.Nu exista feluri de jurnale.Fiecare il face cum vrea imaginatia lui.

| xXWhisperOfLoveXx explică:

Eu as vreau sa stii eu singura din ce materiale sa fac