| kidu_6779 a întrebat:

Ce stiti despre tratamentul cu ulei de ricin pentru par?
Am gasit cateva informatii dar as vrea sa stiu de la cineva care a incercat daca functioneaza si cum se aplica...
Am inteles ca poate fi folosit si pentru gene... functioneaza?

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

Dabig grinFunctioneaza chiar ff binebig grinPentru gene foloseste o pensula de la rimel dar curatata bine si sa aplici pe gene in fiecare zi, de preferat dim si seara.Iar pe par inainte sa-ti faci baie pe cap aplici pe par si apoi te speli normal cu sampon.

1 răspuns:
| darkhell217 a răspuns:

Da,functioneaza,am incercat si eu...