| Inna_3043 a întrebat:

AS vrea sa stiu daca pot sa folosesc creme naturale la varsta de 12-13 ani, daca pot sa folosesc ulei de ricin pentru gene si creme de fata,

Răspuns Câştigător
| Avon_8981 a răspuns:

Sincer nu ti-as recomanda inca, deoarece mai tarziu.nu chiar foarte tarziu, pe la 18 ani o sa te plangi ca ti se va usca fata foarte repede.
Mai bine incearca cat de mult sa eviti cremele, deocamdata:*
Cat despre uleiul de ricin...da dar ai grija sa nu folosesti in cantitati mari.

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu la 12-13 ani nu foloseam nimic si nu iti recomand sa folosesti. Parerea mea. Insa ai putea cere sfatul unui specialist sau mamei.

| Inna_3043 explică:

As vrea ca sa stiu daca in viitor o sa am niste ''intamplari''neplacute legate de fata mea deoarece am folosit creme si masti un an,,,

| bianca_4393 a răspuns:

Da poti si eu am la fel si folosesc si daca eu am voie, care mama e foarte exicenta cu fardurile si cosmeticele si tu ai cu siguranta.

| Emilalex a răspuns:

La varsta astasad nu prea cred