| stfbaaa a întrebat:

As vrea sa intreb ceva despre sanatate, dar nu vreau raspunsuri de genul du-te la doctor, ca oricum cred ca o sa ma duc pana la urma, vreau doar sa stiu ce credeti ca e in neregula.happy
Am momente cateodata (asta fiind nu foarte des) cand imi este rau, dar nu in orice fel de stare de rau.chestia este ca am aceleasi simptome ciudate zic eu:prima data nu simt nicio durere doar vad niste pete sa zic asa, peste cateva minute imi trec acele pete pe care le vad si ma apuca durerea de cap, iar apoi stare de voma.
Ce credeti ca pot avea? Eu nu prea am dat importanta acestei chestii deoarece ma gandeam ca asa imi este mie rau, asta e felul meu. Dar nu stiu ce sa mai cred. Oare am ceva anume, sau doar lipsa de calciu sau ceva de genu?
dau fundahappy

4 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Poti sa faci caderi de calciu.Mama are aceleasi simptome ca tine.Ea a fost la spital. Poate faci un atac de panica.Una din astea doua.

| Adixuuu a răspuns:

Probabil ai alergie sau lipsa de calciu

| stfbaaa explică:

Nu cred ca am cum sa am alergie, ca treaba asta cu simpomele e de foarte mult timp...Adica asa mi-a fost mie rau mereu.si zic ca e neobisnuit din cauza "petelor" alorastraight face.nu stiu ce sa zic.

| Andreamiss a răspuns:

Nu cred ca ai lipsa de calciu ca din cate stiu lipsa de calciu nu provoaca stare de voma mergi la doctor pentru ca nu poti merge pr mana orcarui om pentru ca nu suntem doctori deci sfatul meu este sa te duci la doctor neaparat.