| IuliaaandaaaIsbff a întrebat:

Hei TPU.Cum sa fac sa-ma ierte prietena mea. M-am certat cu ea si nu prea mai vrea sa vb cu mine, adica e f suparata. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de motivul pentru care v-aţi certat. Încearcă să o iei de mână şi să îi spui clar ce simţi. Că îţi pare rău şi că vrei să fiţi ca înainte. Dacă ţine la tine, te va ierta. Baftă!

| Ioana9 a răspuns:

Pai...Trimite-i un sms in care sa i spui ca iti pare rau...
Pt ca daca ai suna-o te'ar cunoaste...
Doar in cazul in care ai minute sau sms-uri, daca n'ai sms-uri sun'o cu nr ascunslaughing
Depinde totusi de situatie.