| EdyEdyson a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de ajutor. M-am certat cu prietena, pentru ca avea ceva si nu a vrut sa imi zica si am facut-o sa se simta vinovata, fara sa vreau, si acum nu vrea sa ma mai ierte si sa imi mai dea o sansa a zis ca ma iubeste... dar ca s-a saturat sa tot ma ierte si sa imi tot dea sanse si nu vrea sa imi mai dea nici macar una mam rugat de ea si tot nu vrea, cum pot s-o conving sa ma ierte sa imi mai dea doar o sansa si gata. ajutati-ma va rog. Dunda.

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Chiar daca te iubeste, a ajuns intr-un punct maxim! Daca ai gresit de atatea ori,ea te-a iertat,nu te poate ierta la infinit, indiferent ce ai face! Are si ea o limita! Las-o putin timp, pana "isi revine", apoi poate iti va mai da o sansa, daca nu o poti uita!puppy dog eyes

| EdyEdyson explică (pentru Schatzyyyyy):

Buna, daca ai id de messenger mil poti da si mie te rog, ca sa mai vorbim sa ma simt mai bine te rog.:O3

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru EdyEdyson):

Ok,iti dau mesaj:*

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata, chiar daca te iubeste, nu poate sa-ti dea 100 de sanse.

| RefinedStrings a răspuns:

S-a terminat!
Adevarul e ca la 15 ani e foarte greu sa ai o relatie.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Pai tu ce credeai ca ulcioru merge asa de cate ori vrei la apa nu? Bravo ei, este o fata care se respecta si nu se lasa injosita. A fost a ta, trebuie sa o cunosti sa stii ce ar face sa se razgandeasca. Dovedeste-i ca iti pare rau nu doar vorbe. Si daca e sa nu fie, pe viitor sa nu mai faci asa. Sa te inveti minte.

Bafta

Răspuns utilizator avertizat