| Madarinca a întrebat:

Buna)

Imi place de un baiat prima data cind l-am vazut de atunci imi place de el nu am stiut ca e cu mine in scoala si pe urma am inceput sa vorbesc cu el pe un site de socializare de la inceput totul normal.

Cind ma vede imi trage multa atentie chiar se face rosu pe fata.

Acum nu-mi raspunde chiar azi merega in scoala cu un prieten si odata sa o oprit se uita la mine taman meregam dupa el apoi s-a dus inainte si s-a intors inca de 3 orii...traieste aproape de mine si intr-o zi merega inainte mea de multe ori se intoarcea... pina a ajunge acasa s-a intors mai mult de 10 ori.ce sa fac nu-mi raspunde la mesaje adica i-am scris salut cf si nu mi-a raspuns de atunci nu-i mai scriu
Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| Valientin a răspuns:

Eu cred ca el te place doar ca nu vrea sa iti arate dar... nu poate cred ca nu iti mai raspunde deoarece ii este rusine este timid cred ca si-a dat seama ca te place asa ca...da de asta cred ca nu iti mai raspunde sper ca te-am ajutat fundita?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cati ani aveti?

| corbulalbrosu a răspuns:

Prea putine indicii pentru ati putea da un raspuns corect

| SkyPilot a răspuns:

Baiatul este foarte timid. Odata cand sunteti doar voi doi, spune-i ca il placi, altfel nu scoti nimic de la el.

| 456deea a răspuns:

Poate i-ai zis ceva pe reteaua de socializare sau ai vorbit asa dintr-o data cu el.a inceput si el sa te placa tu il placi combinatii dar conteaza ft. mult varsta eu am 14 laughing :* tu cati ai? varsta conteaza mult gandirea e diferita

| floraida a răspuns (pentru 456deea):

Mai taci cunosc persoane care au iubiti. Ele au 14 ani, iar ei 18, 19, 20

| Madarinca explică:

Ce ar trebui sa fac? Cum sa ma coport cu el sa-i mai scriu?

| floraida a răspuns:

Spune-i ce simti pentu el intre patrul ochi si vezi cum reactioneaza. Fa tu primul pas e posibil sa fie timid. Eu de exemplu: primul meu iubit mai intai m-a batu la cap pana am aceptat, iar apoi era timd ca scotei cuvintele cu un cleste de fier incins astfel i-am dat papucii a doua zi.