| Miruna15 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Tocmai ce am intrat la liceu si mi-am dat seama ca imi place de un baiat. Suntem la clase diferite, dar intr-a9a amandoi. Avem prieteni la scoala comuni, eu stiindui pe unii dinte ei de cativa ani, dar nu stiu cum sa ma bag cu el in seama. Mai toate boboacele din liceu spun ca este foarte frumos si chestii d`astea, dar euu fiind mai rusinoasa nu stiu cum sa ma bag in seama cu el, sa nu cad eu cum se spune "de proasta", el fiind un baiat asa, nu stiu, cum se spune cam cu arfe, dar nu foarte rau! Va rog sa ma ajutati sa-mi spuneti cum sa ma bag in seama cu el. Dau si funda daca e nevoie. Mersii

2 răspunsuri:
| madymadalina99 a răspuns:

Pai poti incerca sa dai din greseala peste el, si apoi il salut imi pare rau chestii din astea...nu va parea ca ai facut intentionat dupa daca il mai vezi il saluti,poate intr-o pauza vb cu el ii iei id,sau iesiti in oras pentru ca ziceai ca aveti prieteni comuni, si iar il va invita altcineva si tu reusesti sa iti faci jocul, iar daca te crede draguta multa bafta:p~! funda?

| Dedeeee a răspuns:

Poi du'te si fa cunostinta cu el sau pune pe cineva sa va faca cunostinta. Apoi o iei usor il salutzi... apoi ii ceri id...tongue si vorbiti pe mess vezi daca aveti gusturi comune. il intrebi ce fel de fete ii plac.te descurci tu :pe Sper ca te'am ajutat.:* bafta