| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma lamuriti si pe mine.am facut sex acum vreo 2luni pentru prima data.si el era virgin...cand am facut-o nu m-a durut prea tare dar totusi m-a durut putin...caci(eu m-am gandit ca atunci cand o fac prima data sa nu ma doara tarreeeee si astfel ma mai jucam cu pasaricarolling on the floor sa mai "largesc putin gura"ca sa nu ma doare cum am mai spus.cum am mai spus, cand am facut-o, m-a durut putin. dar nu a curs sange din cate stiu eu.insa in urmatoarele 2-3zile cand faceam treaba mica(pipi)happy ma ustura la greucryingmai sunt virgina? fara mishtouri...rolling on the floor
xoxo

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Himenul s-a rupt complet (probabil nu te-a durut prea tare ca il mai rupsesesi tu in timpul masturbarilor anterioare).

| elena a răspuns:

La misto ne-ai scris, practic pe mine nu ma interesa de loc jocul tau erotic, ci problema ce te deranjeaza...nu mai esti virgina, acolo s-a format o mica rana care sigur la urinare ustura... daca dupa o saptamana de la primul contact mai ai acest simptom trebuie sa mergi la specialist...intr-adevar sa nu fie vreo infectie, sau chiar tu, cu mainile murdare, cand ai vrut "sa mai *largesc putin gura*", sa nu-ti fi introdus vreun microb...multa sanatate...

| i.love.me a răspuns:

Te'a durut dar nu prea laughing

| elyssa20 a răspuns:

Pai virgina nu mai esti dar poate te-ai ales cu vreo infectie sau vreun BTS(bolii cu transmitere sexuala) daca nu te-ai protejat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cum.esti si dupa cateva sute de contacte.erai fata mare si acum esti exajerat de mare.cum poti intreba asa ceva? ai stiut sa faci sex si nu stiai despre himen nimic? vaaaaiii.vaaaaiiii. cata nestiinta. sfanta candoare.vezi despre sida si boli venerice. e bine de stiut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stati linistiti ca m-am fost pretejat. dar mersi pentru raspunsurikiss