| Alexandra_7712 a întrebat:

as vrea sa ma razbun pe 3 colegi ii urasc:-l rau de totsad de fiecare data s eia de mine fara sa le fac nimic si daca mai si comentez da si mai rau...rolling eyes cel mai rau ma deranjeaza ca injura de mama ( chiar daca nu ma inteleg bine cu mama tot ma deranjeaza sa o injure cinevahee hee ) nu mai suport ca sa se ia de mine angry lu diriga nu le pot spune ca dupa spun ca dc i'am spus si ne luam al bataie sigh de batut nu pot sa il bat pe unu dintre ei ca vin si ceilalti 2 straight face daca ii injur si eu cum ma injura ei iese mai rau ce sa mai fac?crying ca nu mai suport ca astia sa isi bata joc de mine.cryingcrying ( va rog urgentbatting eyelashes )

5 răspunsuri:
| Dildau a răspuns:

Vorbeste cu diriginta in privat si roaga pe mama ta sa discute cu ei.Cred ca asa e cel mai bine:sa intorci si obrazul celalalt =)

| NicoNicoNiiiii a răspuns:

Trimite-i in iad. am auzit de un site, jigoku tsushin (corespondenta iadului), care merge doar la 12 noaptea. scrii acolo numele persoanei pe care o urasti si ii se vor intampla lucruri groaznice, iar apoi va ajunge in iad. informeaza-te si de pe net. unele persoane care au incercat zic ca a functionat.

| rares1900_2606 a răspuns:

Salut...pune niste prieteni sa ii prinda dupa scola si sa ii bata pe toti 3happy

| Aiami a răspuns:

Uite aici site-ul iadului http://jigokutsushin.de
merge doar la 0:00 dar ai grija dupa ce blestemi o persoana sufletul tau va merge in iad.Ma rog dupa ce iti traiesti viata...:) sa stii ca functioneaza

| raffaelo_3829 a răspuns:

D unde esti:? ia id meu raff_raffi_raffaelo te ajut euwinking