| pufikmik a întrebat:

as vrea sa merg la politie la scoala si am cu 2cm mai putin. politistul de acolo mi-a spus sa merg la ceva medica si acolo o sa imi dea tratament si exercitii ca sa cresc.a spus ca intr-un an e posibil sa cresc 3 4 cm.va rog sa imi spuneti daca stiti cumva la ce doctor ar trebui sa merg. sau daca stiti voi ce exercitii ar trebui sa fac sau orice. dau funda. pup

1 răspuns:
| Nanni_Saul_2002 a răspuns:

Te întinzi cu mâinile sus. Unde ți se termina palmele faci un cerc și sari spre el.Trebuie sa îl atingi sărind. Sper ca te-am ajutat